Grafik


Kochani, po długich namysłach i rozmowach z Wami zdecydowałyśmy, że od piątku 13 marca nasz Klub będzie NIECZYNNY i zajęcia nie będą odbywać się - na tę chwilę do 27 marca.
Jesteśmy dalekie od siania paniki, ale uważamy, że niezależnie od Waszych i naszych prywatnych opinii, powinniśmy OKAZAĆ SOLIDARYZM SPOŁECZNY i DOSTOSOWAĆ SIĘ DO ODGÓRNEJ PROŚBY O OGRANICZENIE WYCHODZENIA Z DOMU, KIEDY NIE JEST TO KONIECZNE. Wierzymy, że to jedyna droga, by wszystko w miarę szybko wróciło do względnej normalności.
Cieszymy się, że chcecie nas odwiedzać nawet teraz, ale kluby fitness i siłownie to nie są miejsca, gdzie w tym wyjątkowym okresie powinniście spędzać wolny czas - spotykacie tu dużo osób, jesteście z nimi w bliskim kontakcie na małej powierzchni, sprzęt, kluczyki, szafki przechodzą z rąk do rąk i mimo zachowania zasad higieny i zwiększenia częstotliwości dezynfekcji nie mamy szans na zachowanie stuprocentowej sterylności.
Mamy nadzieję, że ukierunkowane działania całego społeczeństwa odniosą oczekiwany skutek i będziemy mogli spotkać się 30 marca na naszej sali w dużo lepszych nastrojach... Prosimy o zrozumienie! To dla nas bardzo ciężka, ale jedyna słuszna decyzja w obecnej sytuacji. Trzymajcie się ciepło!
PS. Wasze karnety oczywiście zawieszamy